سه شنبه , ۱۹ آذر ۱۳۹۸
آخرین نوشتار
خانه / هیئت همگانی شهرستانها / هیئت ورزشهای همگانی تویسرکان

هیئت ورزشهای همگانی تویسرکان

برگزاری همایش ورزش صبحگاهی و پیاده روی خانوادگی در فرسفج شهرستان تویسرکان

برگزاری همایش ورزش صبحگاهی و پیاده روی خانوادگی در فرسفج شهرستان تویسرکان

همایش ورزش صبحگاهی و پیاده روی خانوادگی در فرسفج شهرستان تویسرکان با حضور روسای استانی و شهرستانی تمامی شهرستانهای زیر مجموعه استان همدان با حضور ۱۵۰۰نفر با صرف صبحانه و برنامه های شاد و متنوع ادامه مطلب »

اطلاعیه برگزاری همایش ورزش صبحگاهی روز جمعه مورخ ۵/۶/۹۵ در شهرستان تویسرکان

هیئت ورزشهای همگانی استان همدان HVHOH.ir

همایش ورزش صبحگاهی روز جمعه مورخ ۵/۶/۹۵ در شهرستان تویسرکان برگزار میگردد. خواهشمند است مربیان , روسای محترم شهرستان ها و …. تا روز ۴/۶/۹۵ تعداد شرکت کنندگان خود را به شماره ۰۹۱۸۸۵۱۱۷۷۶ اعلام نمایند.محل برگزاری روستای فرسفج.زمان تجمع راس ساعت هفت صبح ادامه مطلب »

همایش بزرگ پیاده روی و ورزش صبحگاهی در شهرستان تویسرکان

همایش بزرگ پیاده روی و ورزش صبحگاهی در شهرستان تویسرکان

همایش بزرگ پیاده روی و ورزش صبحگاهی در شهرستان تویسرکان با حضور جمع کثیری از ورزش دوستان از سرتاسر استان در این همایش بزرگ حضور بهم رساندند این پیاده روی ار مصلای نماز جمعه تا مرقد ارتیمانی (یکی از مکانهای تاریخی این شهرستان) ادامه داشت و  بعد از پیاده روی به انجام حرکات ورزش صبحگاهی پرداختند و سپس از مهمانان ... ادامه مطلب »

برگزاری دو و پیاده روی آقایان بالای ۳۵ سال بمناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر

برگزاری دو و پیاده روی آقایان بالای 35 سال بمناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر

بمناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر دو و پیاده روی آقایان بالای ۳۵ سال در پیست استادیوم قدس در تاریخ ۲۳/۱۱/۹۴ روز جمعه برکزار کردید این مسابقه استانی برگزار شد و این مسابقات انتخابی کشوری بود در این مسابقه شهرستان ملایر، نهاوند، تویسرکان، بهار، فامنین، لالجین و مریانج شرکت داشتند و تعداد آقایان ۸۰ نفر بودند در رده سنی ۳۵-۳۹ مهدی شاه ملکی ... ادامه مطلب »

برگزاری دو و پیاده روی بانوان بالای ۳۵ سال بمناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر

برگزاری دو و پیاده روی بانوان بالای 35 سال بمناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر

بمناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر دو و پیاده روی بانوان بالای ۳۵ سال در پیست استادیوم قدس مورخ ۲۱/۱۱/۹۴ روز چهارشنبه برکزار کردید این مسابقه استانی برکزار شد و این مسابقات انتخابی کشوری بود در این مسابقه شهرستان ملایر، نهاوند، تویسرکان، بهار، فامنین، لالجین و مریانج حضور داشتند  و تعداد بانوان ۷۰ نفر بودند و در پیاده روی خانم ها شرین زیاد ... ادامه مطلب »