یکشنبه , ۱۷ آذر ۱۳۹۸
آخرین نوشتار
خانه / کمیته های زیر مجموعه هیئت / کمیته بازیهای کودکان

کمیته بازیهای کودکان

دروس تئوری مورد نیاز برای دوره مربیگری بازی و ورزش کودکان

دروس تئوری مورد نیاز برای دوره مربیگری بازی و ورزش کودکان دانشجویان تربیت بدنی باید تمامی دروس فوق را گذرانده باشند

دروس تئوری مورد نیاز برای دوره مربیگری بازی و ورزش کودکان دانشجویان تربیت بدنی باید تمامی دروس فوق را گذرانده باشند تمامی ورزشکارانی که ۲  سال از اعتبار ریز نمرات دروس تئوری انها میگذرد مجددا باید این دوره را بگذرانند و  نمرات انها بعد از دو سال فاقد اعتبار میباشد ادامه مطلب »

مدارک جهت ثبت نام دوره مربیگری درجه ۳ بازی و ورزش کودکان

هیئت ورزشهای همگانی استان همدان HVHOH.ir

توجه به نکات ذیل ضروری است . مطالعه و توجه به کلیه مطالب آگهی توصیه میشود به هیچ عنوان مدارک ناقص پذیرفته نشده و هزینه ها عودت نخواهد شد مدارک مورد نیاز : تصویر شناسنامه . کارت ملی . مدرک تحصیلی دیپلم یا بالاتر از آن .تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت تحصیلی برای آقایان و تصویر کارت بیمه ورزشی ... ادامه مطلب »

هیئت ورزشهای همگانی استان همدان برگزار میکند اولین دوره مربیگری درجه ۳ بازی و ورزش کودکان

هیئت ورزشهای همگانی استان همدان برگزار میکند اولین دوره مربیگری درجه ۳ بازی و ورزش کودکان

مدارک جهت ثبت نام دوره مربیگری درجه ۳ بازی و ورزش کودکان توجه به نکات ذیل ضروری است . مطالعه و توجه به کلیه مطالب آگهی توصیه میشود به هیچ عنوان مدارک ناقص پذیرفته نشده و هزینه ها عودت نخواهد شد مدارک مورد نیاز : تصویر شناسنامه . کارت ملی . مدرک تحصیلی دیپلم یا بالاتر از آن .تصویر کارت ... ادامه مطلب »

بازی با توپ بچه های نونهال در اوقات فراغت بام شهرستان نهاوند

بازی با توپ بچه های نونهال در اوقات فراغت بام شهرستان نهاوند

بازی با توپ بچه های نونهال در اوقات فراغت روز شنبه مورخه ۲۰\۳\۹۶ بام شهرستان نهاوند که با استقبال زیاد از کودکان با نشاط فراوانی در ماه مبارک رمضان که مصادف با ولادت با سعادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) همراه بود ساعاتی را مشغول به بازی کردن در کنار یکدیگر پرداختند.   ادامه مطلب »

بمناسبت فرارسیدن و گرامیداشت روز جهانی کودک بازیهای کودکانه در شهرستان نهاوند

بمناسبت فرارسیدن و گرامیداشت روز جهانی کودک بازیهای کودکانه در شهرستان نهاوند

بمناسبت فرارسیدن و گرامیداشت روز جهانی کودک بازیهای کودکانه در روز جمعه مورخه ۹\۷\۹۵ در استخر ماسه در زمین تنیس با حضور بیش از پنجاه کودک برگزار گردید که موجب شور و نشاط فراوانی در بین کودکان و پدران و مادران این عزیزان گردید.   ادامه مطلب »

اطلاعیه برگزاری دوره مربیگری (بازیهای کودکان) بانوان

هیئت ورزشهای همگانی استان همدان HVHOH.ir

این هیئت در نظر دارد در فصل پیش رو دوره مربیگری (((((((((بازیهای کودکان))))))))بانوان را برگزار نماید با توجه به تعداد محدود مورد نیاز جهت تکمیل نفرات الویت ثبت نام با افرادی خواهد بود که در روز های مقرر و با مدارک کامل مراجعه نمایند و بلافاصله پس از تکمیل ظرفیت ثبت نام به پایان میرسد. توجه به نکات ذیل ضروری ... ادامه مطلب »

حضور ۵۰۰ نفر در جشنواره عید تا عید ورزش های همگانی همدان

حضور 500 نفر در جشنواره عید تا عید ورزش های همگانی همدان

همدان – ایرنا – نایب رئیس هیات ورزش های همگانی همدان گفت: ۵۰۰ نفر در جشنواره نشاط و شادابی عید تا عید ورزش های همگانی همدان شرکت کردند. حضور ۵۰۰ نفر در جشنواره عید تا عید ورزش های همگانی همدان مریم روحی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: توجه به قشر کودک و نوجوان و ... ادامه مطلب »