سه شنبه , ۱۹ آذر ۱۳۹۸
آخرین نوشتار
خانه / کمیته های زیر مجموعه هیئت / کمیته فیتنس و تناسب اندام

کمیته فیتنس و تناسب اندام

ثبت نام مربیگری فیتنس و تناسب اندام آقایان و دومین دوره بانوان آغاز شد

هیئت ورزشهای همگانی استان همدان HVHOH.ir

توجه به نکات ذیل ضروری است . این رشته ترکیبی از مجموعه فعالیت های آمادگی جسمانی و شیوه های های تمرینی استقامتی و هوازی است و شرکت در این دوره نیازمند توان جسمانی مناسب میباشد. مطالعه و توجه به کلیه مطالب آگهی توصیه میشود به هیچ عنوان مدارک ناقص پذیرفته نخواهد شد مدارک مورد نیاز : تصویر شناسنامه . کارت ... ادامه مطلب »

ثبت نام جهت برگزاری دوره مربیگری درجه ۳ فیتنس و تناسب اندام آقایان و بانوان در سال ۱۳۹۵

HVHOH_ir-P_1825

این هیئت در نظر دارد در خرداد ماه سال اولین دوره مربیگری درجه ۳ فیتنس و تناسب اندام آقایان و بانوان را برگذار نماید با توجه به تعداد محدود مورد نیاز جهت تکمیل نفرات الویت ثبت نام با افرادی خواهد بود که در روز های مقرر و با مدارک کامل مراجعه نمایند و بلافاصله پس از تکمیل ظرفیت ثبت نام ... ادامه مطلب »

پاکسازی کوهستان الوند با مشارکت ورزشکاران و اعضاء کمیته های مختلف هیئت ورزشهای همگانی استان همدان

پاکسازی کوهستان الوند با مشارکت ورزشکاران و اعضاء کمیته های مختلف هیئت ورزشهای همگانی استان همدان

دامنه و ارتفاعات پرتردد کوهستان الوند همدان با اقدام هماهنگی از سوی هیات ورزش های همگانی استان و مشارکت اداره کل حفاظت از محیط زیست ، اعضای تشکل های مردم نهاد محیط زیست، کوهنوردان و جمعی از رانندگان خودروهای مسابقه ای دو دیفرانسیل، دانشگاهیان و سایر اقشار جامعه پاکسازی شد. رئیس کمیته محیط زیست و توسعه پایدار هیئت ورزشهای همگانی ... ادامه مطلب »

برگزاری کلاس مربیگری و کارگاه آموزشی تی آر ایکس در همدان

برگزاری کلاس مربیگری و کارگاه آموزشی تی آر ایکس در همدان

کلاس مربیگری تی آر ایکس از تاریخ ۱۴ لغایت ۱۸ آذرماه ۱۳۹۴ به مدت ۴ روز به مدرسی سرکار خانم مژگان نقیب الزاکرین مدرس اعزامی از فدراسیون در باشگاه ورزشی برتر با تعداد ۳۱ نفر با مدیریت سرکار خانم معصومه شمخانی برگزار گردید ادامه مطلب »