یکشنبه , ۱۷ آذر ۱۳۹۸
آخرین نوشتار
خانه / کمیته های زیر مجموعه هیئت / کمیته بازیهای الکترونیکی

کمیته بازیهای الکترونیکی

برگزاری دوره ضمن خدمت در رشته های فریزبی، بهکاپ، بازیهای رایانه ای و تک بال برای دبیران ورزش و فرهنگیان همدان

هیئت ورزشهای همگانی استان همدان HVHOH.ir

بمناسبت گرامیداشت یاد حضرت امام خمینی (ره) دعوت از چهار تن از پیشکسوتان ورزش در رشته های فریزبی ، بهکاپ ، بازیهای رایانه ای و تک بال برای مدرسی به جمع کثیری از دبیران ورزش و فرهنگیان محترم در دوره ضمن خدمت دبیران و کارکنان فرهنگی استان همدان در این کلاس به تدریس چهار رشته ورزشی فوق پرداختند و به ... ادامه مطلب »

تاریخچه بازیهای الکترونیکی

تاریخچه بازیهای الکترونیکی

در سال ۱۹۴۹ میلادی به مهندس جوان آقای رالف یائر (Rulph Baer) ساخت برنامه تلویزیونی واگذار شد.از او خواسته شده بود فقط برنامه معمولی را طراحی نکند، بلکه کاری کاملاً جذاب و استثنایی را بنویسد. انجام کار برای آقای رالف یائر مشکل نبود، او تمایل داشت از محدوده طرح واگذار شده فراتر گام بردارد و کاری نوظهور ارایه دهد و ... ادامه مطلب »

مقام چهارم دنیا در رشته گیمر فیفا توسط کیارش شکوهی از شهرستان نهاوند

مقام چهارم دنیا در رشته گیمر فیفا توسط کیارش شکوهی از شهرستان نهاوند

گیمر نهاوندی در رقابت نهائی گیم (fifa 16) در مسابقات جام جهانی بازی های ویدیوئی (eswc) که از ۵ آبان ماه به مدت ۵ روز در کشور فرانسه برگزار گردید و یکی از نمایندگان جمهوری اسلامی ایران در این مسابقات توانست مقام چهارم بازی فیفا ۱۶ را از آن خود کند. کیارش شکوهی این جوان ورزشکار با اخلاق و استعداد ... ادامه مطلب »

برگزاری یک دوره مسابقات ورزشهای الکترونیکی قهرمانی شهرستان همدان به مناسبت هفته تربیت بدنی

برگزاری یک دوره مسابقات ورزشهای الکترونیکی قهرمانی شهرستان همدان به مناسبت هفته تربیت بدنی

یک دوره مسابقات ورزشهای الکترونیکی قهرمانی شهرستان همدان به مناسبت هفته تربیت بدنی در رده آقایان و با رعایت نظام ملی رده بندی سنی۱۴+ سال (ESRA)  با حضور ۶۰ ورزشکار در قالب ۱۰ تیم در رشته DotA all Stsra در روزهای ۲۹ و ۳۰ مهرماه برگزار گردید که در پایان از تیم قهرمان تجلیل به عمل آمد. لازم به ذکر ... ادامه مطلب »