سه شنبه , ۲۵ تیر ۱۳۹۸
آخرین نوشتار
خانه / اخبار و اطلاعیه / بمناسبت ولادت حضرت علی اکبر علیه السلام و روز جوان مسابقات هندبال و طناب زنی بانوان در شهرستان فامنین برگزار شد

بمناسبت ولادت حضرت علی اکبر علیه السلام و روز جوان مسابقات هندبال و طناب زنی بانوان در شهرستان فامنین برگزار شد

تعداد بازدید : 394

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان استان، به مناسبت ولادت حضرت علی اکبر علیه السلام و روز جوان مسابقات هندبال بانوان نوجوان شهرستان فامنین باشرکت چهار تیم در سالن چند منظوره امام علی (ع) برگزار شد که در پایان تیم امید با قلبه بر تیم فجر به عنوان برتری نایل شد که در پایان با اهدء حکم قهرمانی و جوایز از آنان تقدیر بعمل آمد.
همچنین یک دوره مسابقات آمادگی جسمانی بین ۲۰ نفر از بانوان ورزشکار شهرستان بمناسبت ولادت حضرت علی اکبر علیه السلام و روز جوان برگزارشد که در پایان به ترتیب زهرا هوشیار،مریم دولتی و فاطمه رضایی به مقام اول ، دوم و سوم نایل شدند که از آنان با اهداءحکم قهرمانی و جوایز تقدیر بعمل آمد.

در پایان زهره یعقوبی نایب رئیس هیأت همگانی شهرستان فامنین هدف از انجام این برنامه را رسالت توسعه و ترویج فرهنگ ورزش همگانی و افزایش سلامت و نشاط عمومی شهروندان به ویژه بانوان دانست و افزود برنامه های فرهنگی و ورزشی این هیئت بصورت بصورت ماهیانه در این شهرستان ، برگزار می شود.
به گفته وی ورزش همگانی در دو شاخه قهرمانی و همگانی پیگیری می شود که بخش همگانی آن کمتر امروزه مورد توجه قرار می گیرد در حالیکه بیشترین مخاطب را دارد