شنبه , ۲۹ دی ۱۳۹۷
آخرین نوشتار
خانه / اخبار و اطلاعیه / صعود تیم های ملایر و تهران به دور دوم لیگ آلتیمیت فریزبی کشور

صعود تیم های ملایر و تهران به دور دوم لیگ آلتیمیت فریزبی کشور

تعداد بازدید : 442

همدان – ایرنا – تیم های ملایر و تهران به ترتیب با کسب مقام های اول و دوم گروه سه لیگ آلتیمیت فریزبی کشور به مرحله دوم صعود کردند.
صعود تیم های ملایر و تهران به دور دوم لیگ آلتیمیت فریزبی کشور
رئیس کمیته آلتیمیت فریزبی فدراسیون همگانی کشور در این باره گفت: دور مقدماتی گروه سوم لیگ آلتیمیت فریزبی باشگاه ها و دسته های آزاد کشور از عصر دیروز چهارشنبه به میزبانی ورزشگاه ۱۰ هزار نفری شهید حاجی بابایی مریانج همدان آغاز شد و تیم ملایر با چهار امتیاز و تهران با دو امتیاز جواز صعود به مرحله دوم را کسب کردند.
علی درخشان پناه روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: تیم های هیات ورزشهای همگانی تهران، قصر چهار محال و بختیاری، هیات همگانی اهواز، پتروشیمی کرمانشاه، هیات ورزشهای همگانی کنگاور، هیات ورزشهای همگانی کردستان، سید جمال الدین اسدآباد، شهرداری ملایر و تیم شهید شمسی پور همدان در قالب سه گروه در این رقابت ها شرکت دارند.
وی اضافه کرد: در ادامه این رقابت ها و از صبح امروز دیدارهای گروه دوم بین تیم های هیات ورزشهای همگانی کردستان، سید جمال الدین اسدآباد و اداره ورزش و جوانان اهواز آغاز شده است.
وی یادآور شد: ۱۲ داور مسوولیت قضاوت در این دوره از رقابت ها را عهده دارند.
درخشان پناه بیان کرد: بر اساس قرعه کشی انجام شده و در گروه یک تیم های قصر چهار محال و بختیاری، هیات ورزشهای همگانی کنگاور و شهرداری همدان فردا جمعه به مصاف یکدیگر می روند.
به گزارش ایرنا، وی خاطرنشان کرد: در پایان این پیکارها از هر گروه دو تیم به دور دوم صعود می کنند و در مرحله بعدی شش تیم به صورت دوره ای باهم رقابت خواهند کرد.
وی افزود: دور نهایی این رقابت ها نیز هفتم تا نهم مهرماه امسال در یک گروه ۶ تیمی (تیمهای صعود کرده از دور مقدماتی) برگزار خواهد شد که البته میزبان آن هنوز مشخص نشده است.
فریزبی یکی از انجمن های فعال و زیر مجموعه فدراسیون ورزش های همگانی کشور است.
ورزش فریزبی دارای سبک های مختلف است و این رقابت ها در سبک آلتیمیت (حرفه ای) برگزار شد.
این بازی به صورت تیمی برگزار شده و هر تیم شامل هفت نفر که در زمینی به ابعاد ۳۷ در ۱۰۰ متر ( یعنی نصف یک زمین فوتبال از طول ) برگزار می شود.