پنج شنبه , ۳۰ خرداد ۱۳۹۸
آخرین نوشتار
خانه / اخبار و اطلاعیه / تیمهای صعود کننده به دور نهایی لیگ آلتیمیت فریزبی کشور مشخص شدند

تیمهای صعود کننده به دور نهایی لیگ آلتیمیت فریزبی کشور مشخص شدند

تعداد بازدید : 353

همدان – ایرنا – ۶ تیم صعود کننده به دور نهایی لیگ آلتیمیت فریزبی کشور با برگزاری دور مقدماتی این رقابت ها در همدان مشخص شدند.
تیمهای صعود کننده به دور نهایی لیگ آلتیمیت فریزبی کشور مشخص شدند
رئیس کمیته آلتیمیت فریزبی فدراسیون همگانی کشور در این باره گفت: رقابت های گروه یک دور مقدماتی لیگ آلتیمیت فریزبی کشور عصر دیروز جمعه به پایان رسید و تیم های شهید شمسی پور و هیات ورزش های همگانی کنگاور به دور نهایی صعود کردند تا چهره شش تیم راه یافته به این مرحله مشخص شود.
علی درخشان پناه روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با پایان یافتن این رقابت ها تیم های شهید شمسی پور و هیات ورزش های همگانی کنگاور از گروه یک، تیم های سیدجمال الدین اسدآباد و هیات ورزش های همگانی اهواز از گروه دوم و تیم های شهرداری ملایر و هیات ورزشهای همگانی تهران از گروه سوم به دور نهایی صعود کردند.
وی اضافه کرد: تیم های هیات ورزشهای همگانی تهران، هیات ورزش های همگانی چهار محال و بختیاری، هیات همگانی اهواز، پتروشیمی کرمانشاه، هیات ورزشهای همگانی کنگاور، هیات ورزشهای همگانی کردستان، سید جمال الدین اسدآباد، شهرداری ملایر و تیم شهید شمسی پور همدان در قالب سه گروه در دور مقدماتی این رقابت ها شرکت داشتند.
به گزارش ایرنا درخشان پناه خاطرنشان کرد: استان همدان با داشتن سه تیم در دور نهایی، بیشتر نماینده را خواهد داشت.
وی یادآور شد: دور نهایی این رقابت ها نیز هفتم تا نهم مهرماه امسال در یک گروه ۶ تیمی (تیمهای صعود کرده از دور مقدماتی) برگزار خواهد شد و استان کرمانشاه برای میزبانی اعلام آمادگی کرده است.
دور مقدماتی نخستین دوره لیگ آلتیمیت فریزبی کشور به مدت سه روز به میزبانی ورزشگاه ۱۰ هزار نفری شهید حاجی بابایی شهر مریانج از توابع شهرستان همدان برگزار شد.
فریزبی یکی از انجمن های فعال و زیر مجموعه فدراسیون ورزش های همگانی کشور است.
ورزش فریزبی دارای سبک های مختلف است و این رقابت ها در سبک آلتیمیت (حرفه ای) برگزار شد.
این بازی به صورت تیمی برگزار شده و هر تیم شامل هفت نفر که در زمینی به ابعاد ۳۷ در ۱۰۰ متر ( یعنی نصف یک زمین فوتبال از طول ) برگزار می شود.