سه شنبه , ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
آخرین نوشتار
خانه / اخبار و اطلاعیه / برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی در کبودرآهنگ به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس

برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی در کبودرآهنگ به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس

تعداد بازدید : 293

به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس همایش پیاده روی روز گذشته با حضور گسترده خانواده های کبودرآهنگی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان استان ، سپاه ناحیه شهرستان با همکاری اداره ورزش و جوانان و سایر ادارات دولتی روز گذشته همایش پیاده روی خانوادگی را به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس برگزار نمود که با استقبال گسترده مردم شهرستان روبرو شد.
این همایش با تجمع مردم از میدان امام حسین آغاز و با حضور مسئولین شهرستانی پس از طی مسیری مشخص به پارک لاله ختم گردید. در پایان مسیر ضمن اجرای سرود جمهوری اسلامی مجموعه ای از حرکات رزمی توسط هیئت کونگ فو شهرستان به نمایش عموم درامد.
در ادامه مراسم سرهنگ بداغی فرمانده سپاه ناحیه کبودراهنگ از استمرار دفاع مقدس از گذشته تا کنون و از اهمیت امنیت در کشور سخن گفت و افزود: امروزه شکل تهدیدات داخلی و خارجی نسبت به گذشته متفاوت شده که مقابله با جنگ نرم به مراتب دشوارتر، جدی تر و در عین حال ظریفتر از جنگ سخت و نظامی میباشد. وی همچنین اضافه کرد: دشمنان در پی به فراموشی سپرده شدن خاطرات دفاع مقدس و دستاوردهای انقلاب اسلامی در بین مردم به خصوص جوانان ایران اسلامی هستند که برگزاری این چنین همایش ها و مراسم هایی می تواند در زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان و یه خصوص امروزه شهدای مدافع حرم بسیار تاثیر گذار باشد.
جوایز این همایش که با همکاری و مشارکت ادارات دولتی شهرستان شامل ۱۰ دستگاه دوچرخه، ۶ عدد کارت هدیه و جوایز غیر نقدی دیگر بود به قید قرعه به حاضرین اهداء گردید.