پنج شنبه , ۳۰ خرداد ۱۳۹۸
آخرین نوشتار
خانه / دسته‌بندی نشده / همایش بادبادک ها درهمدان برگزار شد/ ابراز همدردی مردم با آتشنشانان

همایش بادبادک ها درهمدان برگزار شد/ ابراز همدردی مردم با آتشنشانان

تعداد بازدید : 310

همدان- ایرنا- همایش بزرگ کایت و بادبادک ها در حالی امروز جمعه در پارک ارم همدان برگزار شد که انبوه مردم شرکت کننده در این مراسم در کنار تنی چند از آتشنشانان نسبت به حادثه دیدگان ساختمان پلاسکو تهران ابراز همدردی کردند.
همایش بادبادک ها درهمدان برگزار شد/ ابراز همدردی مردم با آتشنشانان
به گزارش ایرنا در این مراسم که بیش از ۵۰۰ تن شرکت داشتند، ضمن اهدای شاخه گل به آتشنشانان حاضر در محل جشنواره، با جامعه آتشنشانی ابراز همدردی کردند و برخی از آنها نیز گریستند.
پخش موزیک در وصف آتشنشانان به عنوان فرشتگان نجات نیز حال و هوای شرکت کنندگان را دقایقی در غم و اندوه قرار داد.
در این همایش که بیش از سه ساعت به طول انجامید، شرکت کنندگان با به پرواز درآوردن بادبادک های خود خوستار توجه ویژه به رعایت اصول زیست محیطی، ایمنی و هوای پاک شدند.
در این همایش که در پارک بزرگ ارم همدان برگزار شد، بیش از ۵۰۰ نفر شرکت کننده حضور داشتند.
رئیس هیات ورزش های همگانی استان همدان با اشاره به اینکه همایش کایت و بادبادک ها همه ساله در همدان و اقصی نقاط این استان برگزار می شود، اظهار کرد: هدف از برگزاری این همایش توجه جدی به شعارهای تعیین شده برای همایش، توجه مسئولان به مسایل محیط زیست و نیز خدمات ایمنی عنوان کرد.
هادی سبزواری در گفت و گو باخبرنگار ایرنا اظهار کرد: در این همایش به شرکت کنندگان جوایزی اهدا شد ضمن اینکه از سوی حامیان مالی به برندگان در جشنواره نیز هدایایی اعطا گردید.
وی اضافه کرد: این جشنواره به صورت خانوادگی برگزار شد و در بخشی از برنامه ها ضمن اهدای شاخه گل به آتشنشانان، نسبت به حادثه دیدگان ساختمان پلاسکو تهران ابراز همدردی شد.
همه ساله بیش از ۱۵ هزار نفر در برنامه های مختلف ورزش همگانی استان همدان شرکت دارند.