سه شنبه , ۲۵ تیر ۱۳۹۸
آخرین نوشتار
خانه / اخبار و اطلاعیه / معاون وزیر ورزش و جوانان مطرح کرد افزایش چشمگیری بودجه ورزش در سال ۹۶/ ورزش همگانی همدان ممتاز کشوری است

معاون وزیر ورزش و جوانان مطرح کرد افزایش چشمگیری بودجه ورزش در سال ۹۶/ ورزش همگانی همدان ممتاز کشوری است

تعداد بازدید : 238

غلامرضا شعبانی‌بهار از افزایش چشمگیری بودجه ورزش در سال ۹۶ خبر داد و افزود: هیات ورزش همگانی همدان ممتاز و رییس آن مشاور نمونه در ورزش همگانی کشور است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، معاون وزیر ورزش و جوانان در مراسم تجلیل از ورزشکاران دومین المپیاد محلات همدان اظهار کرد: هر چند که ورزش قهرمانی از ضرورت‌های اصلی جامعه امروز ما به حساب می‌آید اما توجه به ورزش همگانی از مهمترین نکاتی است که طی سال‌های اخیر به آن توجه شده است.

وی اضافه کرد: هر ساله که ورزشکاران و قهرمان مدال‌آور خدمت مقام معظم رهبری می‌رسند ایشان هم علاوه بر ورزش قهرمانی تأکید ویژه بر گسترش ورزش همگانی در بین مردم به خصوص جوانان دارند.

معاون توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان با اشاره به اینکه با تلاش‌های صورت گرفته سال آینده شاهد تحولات زیادی در بودجه ورزشی کشور خواهیم بود یادآور شد: با نگاه ویژه نمایندگان مجلس به مقوله ورزش و بودجه وزارتی؛ در برنامه بودجه سال آینده شاهد افزایش یک‌هزار و ۴۵۰ میلیارد تومانی بودجه وزارت ورزش خواهیم بود.

وی ادامه داد: در سال ۹۵ در مجموع بودجه وزارت ورزش ۸۰۰ میلیارد تومان بوده که با اضافه شدن این مقدار در سال آینده افزایش چشمگیری در بودجه و شرایط خوبی را در ورزش کشور شاهد خواهیم بود.

شعبانی‌بهار با بیان اینکه شهرداری‌ها نقش مهمی در همگانی کردن ورزش برعهده دارند تصریح کرد: در همدان اینکه شهرداری توانسته تیم‌های زیادی در چهار رشته پرطرفدار ساماندهی باید الگو برای سایر شهرهای کشور باشد.

وی در پاسخ به درخواست شورای شهر همدان مبنی بر کمک به ورزش همگانی در همدان گفت: در هر نقطه که فضای ورزشی برای استفاده عموم پیش‌بینی شود ما در حوزه توسعه ورزش همگانی نسبت به تهیه وسایل ورزش کمک خواهیم کرد.

معاون وزیر ورزش و جوانان کشور با تمجید از عملکرد هیات ورزش های همگانی استانن همدان گفت: هیات ورزش همگانی همدان ممتاز و رییس آن مشاور نمونه در ورزش همگانی کشور است.

شعبانی بهار اظهار کرد: ورزش همگانی همدان به لحاظ مشارکت مردمی رتبه خوبی در کشور دارد و امیدوارم شاهد شکوفایی گسترده تر در این بخش باشیم.
در این مراسم از برترین های ورزش محلات شهر همدان تقدیر شد.