چهارشنبه , ۲۹ خرداد ۱۳۹۸
آخرین نوشتار
خانه / اخبار و اطلاعیه / مسابقات بازیهای فکری

مسابقات بازیهای فکری

تعداد بازدید : 671

مسابقات بازیهای فکری در سه رشته اتللو ، دومینو استکینگ و مکعب روبیک ۳*۳ برگزار خواهد شد مسابقات بازیهای فکری در سه رشته اتللو ، دومینو استکینگ و مکعب روبیک ۳*۳ به مناسبت میلاد امام رضا در روز ۴ شهریور ۱۳۹۴ توسط خانه هوش و خلاقیت همدان (کمیته بازیهای فکری هیئت ورزشهای همگانی استان همدان ) با همکاری خانه ریاضیات استاد غیور معاونت فرهنگی اجتماعی گردشگری شهرداری همدان برگزار خواهد شد

علاقمندان در سراسر استان می توانند از طریق وب سایت خانه هوش و خلاقیت همدان iqhome.ir و از قسمت ثبت نام و انتخاب موضوع مسابقات بازیهای فکری و مطالعه کامل قوانین مسابقات رشته مورد علاقه خود را انتخاب و در مسابقات شرکت نمایند

مهلت ثبت نام از ۱۷ مرداد لغایت ۳۰ مرداد ۱۳۹۴ می باشد

زمان برگزاری مسابقه :۴ شهریور ۱۳۹۴

اختتامیه مسابقات:۶ شهریور ۱۳۹۴

هزینه های ثبت نام

ورودی مسابقات ۳۰۰۰ تومان

هزینه ثبت نام در هر رشته ۲۰۰۰ تومان

جوایز مسابقات

نفرات اول هر رشته ۱۰۰۰۰۰۰ ریال جایزه نقدی +لوح تقدیر +تندیس مسابقات+کارت تخفیف ۱۵% شرکت در برنامه های خانه هوش همدان

نفرات دوم هر رشته ۷۰۰۰۰۰ ریال جایزه نقدی+لوح تقدیر + کارت تخفیف ۱۰ درصد شرکت در برنامه های خانه هوش همدان

نفرات سوم هر رشته ۵۰۰۰۰۰ ریال جایزه نقدی+لوح تقدیر + کارت تخفیف ۵ درصد شرکت در برنامه های خانه هوش همدان

نفرات برتر هر رشته به عنوان تیم استان همدان جهت شرکت در مسابقات کشوری انتخاب خواهند شد

قوانین عمومی

۱٫ثبت نام اولیه مسابقات از تاریخ ۱۷ الی سی ام مرداد ماه ۱۳۹۴ از طریق وب سایت www.iqhome.ir قسمت ثبت نام انجام می گیرد، علاقمندان می بایست به طور کامل اطلاعات خواسته شده را تکمیل و رشته های مورد علاقه خود را انتخاب نمایند.

۲٫پس ازتایید ثبت نام اولیه،با شما تماس گرفته خواهد شد و ادامه مراحل ثبت نام که شامل واریز هزینه و ثبت نام قطعی می باشد انجام خواهد شد.

۳٫پس از واریز هزینه و ثبت نام قطعی، امکان جابه جایی در انتخاب رشته های مسابقه ، حذف مورد انتخابی و استرداد هزینه ی ثبت نام وجود ندارد لذا علاقمندان با مطالعه قوانین مسابقات، رشته های مورد علاقه خود را انتخاب نمایند.

۴٫برنامه زمان بندی مسابقات در وب سایت خانه و همچنین هنگام ثبت نام قطعی در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت لذا کمیته برگزاری مسابقات هیچ گونه مسئولیتی مبنی بر تاخیر یا عدم شرکت در مسابقات را بر عهده نخواهد گرفت.

۵٫رعایت سکوت و نظم در زمان مسابقه ضروری می باشد و مسئولان مسابقه می توانند در صورت برهم زدن موارد لازم توسط هر بازیکن در برگزاری مسابقه، نتیجه را به نحو حریف اعلام کنند.

۶٫کلیه ی شرکت کنندگان می بایست آی دی کارت خود را در تمام مراحل مسابقات همراه خود داشته باشند.

۷٫از تمامی شرکت کنندگان تقاضا می شود نهایت همکاری را با داوران و مسئولین برگزاری مسابقات انجام دهند. و در صورت هرگونه اعتراض ضمن رعایت نظم مسابقات آن را به شکل مکتوب به داوران یا کمیته برگزاری مسابقات تحویل دهند.

۸٫شرکت کنندگان موظفند حجاب وشئونات اسلامی را در هنگام مسابقه رعایت نمایند

۹٫حداقل شرکت کنندگان در هر رشته جهت به تشکیل و برگزاری مسابقه ۲۰ نفر می باشد