سه شنبه , ۱۹ آذر ۱۳۹۸
آخرین نوشتار
خانه / ضوابط سایت

ضوابط سایت

تعداد بازدید : 953

سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران
پایگاه اطلاع رسانی “هیئت ورزشهای همگانی استان همدان” ، حریم شخصی اعضاء و بازدید کنندگان را محترم می شمارد و به حفاظت از اطلاعات شخصی آنها در چهارچوب ضوابط و قوانین جاری کشور پایبند است. ما هیچگونه اطلاعات شخصی شما را هنگامی که وب سایت ما را ملاحظه می کنید، جمع آوری نمی کنیم، مگر اینکه شما، آن اطلاعات را در اختیار ما قرار دهید. هنگامی که شما اطلاعات شخصی هویتی خود را در اختیار ما قرار می دهید، می توانید مطمئن باشید که این اطلاعات تنها برای پشتیبانی مورد استفاده قرار خواهد گرفت. این پایگاه، اطلاعات شخصی شما را مورد مبادله یا اجاره یا فروش، با هیچ شخص حقیقی یاحقوقی ثالث قرار نخواهد داد. اطلاعات شخصی هویتی که شما از خودتان در اختیار ما قرار میدهید به هیچ وجه در سایت نشان داده نمیشود مگر با رضایت شخص شما. هر وقت هم که مایل بودید میتوانید خواستار حذف قسمتی یا تمامی اطلاعات راجع به خود در وب سایت شوید. با ورود به صفحات سایت شما موافقت خود را با شرایط ذیل اعلام می کنید. اگر چنانچه با این قوانین موافق نمی باشید، لطفا توجه داشته باشید که مجاز به استفاده از این سایت نمی باشید و به شما پیشنهاد می کنیم که هر جا که امکان پذیر بود،‌ از سیستم خارج شوید. همچنین در این سایت پیوند به دیگر سایتها قرار خواهد گرفت که مسوولیت محتوای مندرج به عهده مدیران سایتهای مذکور خواهد بود.
سایت این حق را مطلقاً به صلاحدید خود و به تنهایی برای خود محفوظ می داند که بدون هیچ هشدار یا اعلان قبلی، قوانین و خط مشی حریم خصوصی خود را تغییر دهد. شما موافقید که بعد از انجام این تغییرات، استفاده مستمرتان از این سایت تایید مثبت شما در مورد تغییرات بوجود آمده بوده و نشانه موافقت شما برای همراهی با این تغییرات است. به شما توصیه و پیشنهاد می کنیم که این صفحه وب را برای مرور قوانین و خط مشی حریم خصوصی سایت بطور مرتب ملاحظه کنید. نسخه قابل استناد این سند آخرین نسخه ای است که در سایت موجود است.
امیدواریم که با رعایت بیشترین میزان در حفاظت از اطلاعات شما٬‌ اطمینان خاطر لازم به شما کاربران گرامی در استفاده از این سامانه را داده باشیم. در صورت هرگونه سوال و یا پرسشی٬ درخواست خود را تلفنی و یا از طریق بخش تماس با ما به اشتراک بگذارید.

شرایط و قوانین عمومی
ضمن سپاس و قدردانی، توجه شما کاربر گرامی را به مطالعه موارد زیر جلب می‌نماییم. این موارد با توجه به محدودیتهای قانونی مطرح شده است و فرض بر این خواهد بود که در صورت استفاده از این سایت آنها را مطالعه و با تمامی آنها موافقت خود را اعلام نموده‌اید. خواهشمند است در صورت عدم توافق با شرایط ذیل از این سایت خارج شوید.
الف) این سایت و کلیه محتوای آن شامل متن، تصویر، علائم و نشانه‌های تجاری، گرافیک، صدا، فیلم، نرم‌افزار، سورس کد و غیره بوده که تمامی حقوق مادی و معنوی آنها متعلق به ” هیئت ورزشهای همگانی استان همدان” می‌باشد. هرگونه استفاده تجاری از این محتوا بدون کسب اجازه یا ذکر ماخذ ممنوع بوده و تحت تعقیب قانون کپی رایت قرار خواهد گرفت.
ب‌) این سایت مسئولیتی در قبال محتوای سایر سایتهای معرفی شده نخواهد داشت و لینک به این سایت ها به معنای تایید این سایت ها، محصولات یا خدمات موجود در این سایت ها توسط ما نمی باشد.
ج) مطرح کردن هر نوع مطلب سیاسی و یا خلاف شئونات اخلاقی و اسلامی و یا توهین به مقامات کشوری و مذهبی و پیشنهاد و یا تشویق به هر نوع فعالیت غیر قانونی در سایت ممنوع میباشد.
د) تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در سایت و ارسال نظرات و پیشنهادات، از کلمات مناسب استفاده نمایند . در صورت مشاهده کلمات نامناسب ، توهین به سایرکاربران ، مدیران و مسئولین سایت ، اشتراک آن کاربر حذف و دسترسی وی به سایت قطع خواهد شد.
ه) هرگونه فعالیت تجاری ، ایجاد موضوعات برای کسب درآمد در سایت ممنوع است. لطفا به مقررات منع تبلیغ در سایت توجه فرمایید. برای تبلیغ روی این سایت میتوانید با تماس با قسمت پشتیبانی از شرایط تبلیغ روی سایت مطلع شوید.
و) سایت میتواند در صورت تخلف از قوانین سایت، عضویت اعضاء متخلف را حذف کند و خود را موظف به توضیح علت این موارد نمیداند.